Red Flute Cave, Punase Flöödi Koobas, HiinaRed Flute Cave, Hiina
Eesti English Русский
MIINIMUMARVE on 14 eur meie poes. 
Saatekulu siia ei kuulu.


MEIE POES ON YONI MUNADE KOMPLEKTID.
RODOKROSIIT, ROOSA KVARST (SEOTUD ARMASTUSEGA JA EMOTIOONIDE TERVENDAMISEGA).
AVENTURIIN - VÄGA TERVENDAVA TOIMEGA, ROHELISE KIIRE MANIFESTATISOON.
JA TUGEVA, VULKAANILISE ENERGIAGA OBSIDAAN YONI MUNAD, MIS AITAVAD PEEGELDADA TAGASI NEEDUSTE ENERGIAT, MIS ON SEOTUD SEKSUAALSUSE JA LASTE SAAMISEGA.

TELLIMUSED ÜLE 39 EUR, ON EESTI PIIRES TASUTA.
SOOME SAATMINE ALATES 75
EUR TASUTA (SÕLTUB PAKI SUURUSEST).SELESTIITKOOBAS 01, UUE AJASTU TERVENDAJA

AQUAMARIIN E-POOD >SELESTIITKOOBAS 01, UUE AJASTU TERVENDAJA
SELESTIITKOOBAS, A kvaliteet, Madagaskar. Kaal: 11.66 kilo. Mõõdud: 25 x 12 x 15 cm.

Tselestiit on üks võimsamaid Uue ajastu kristalle. Oma nime on tselestiit (vahel ka tselestiin) saanud ladinakeelse sõna celestis järgi, mis tõlkes tähendab taevalikku.

​Indias on tselestiidil olnud tugev religioosne funktsioon - Bengali preestrid heitsid lõkkesse tselestiidipulbrit selleks, et tekitada erkpunast leeki. Tselestiit on tänapäeval hinnatud algmaterjal valgusrakettide, ilutulestiku ja trasseerkuulide tootmisel. Samuti  kasutatakse tselestiiti toiduainetööstuses ning klaasi ja keraamika valmistamisel.


Tselestiit on imeline tugeva ja kõrge vibratsiooniga kristall. Seetõttu on ta ka väga hinnatud mediteerimise ja intuitiivse meeleseisundi parandamise abivahendina. Ta aitab lõdvestuda ning tunda end õnneliku ja hoituna.  Justnimelt tugevad meeliülendavad ja lõõgastavad võnked on põhjuseks, miks tunduvad tselestiidi abil tegelikkuse kõrgemad tasandid ja peenekoelisemad maailmad lihtsamalt ligipääsetavad.

Arvatakse, et tselestiit suudab ühendada oma kandja tema kaitseinglite ja vaimsete õpetajatega.
Samuti on ta hea kaaslane neile, kes soovivad proovida sügavamaid meditatsiooni ning astraalrännakuid. Tselestiit toob hea ja rahuliku une ning aitab unes saadud sõnumeid ka hommikul mäletada.

Tselestiit peaks samuti soodustama kõneosavust, läbirääkimisi ning tekitama kaastunnet teiste elusolendite vastu. Teda peetakse ka tõe kristalliks.


Tselestiit aitab muuhulgas efektiivselt eemaldada blokeeringuid kõripiirkonnas ning leevendada peavalu ja lihaspingeid.


Tselestiit on ka hea ruumide eluvibratsiooni tõstja - geoodi kodu (või kontori) südames hoidmine aitab luua läbirääkimisi soodustava, sooja ja rahumeelse keskkonna.
Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
SELESTIITKOOBAS 01 1 431.42 EUR