Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
AQUAMARIIN E-POOD > POOLVÄÄRIKIVIDEST EHTED

EHETE MAAGIA
Ehete juured peituvad maagias. Varem kanti ehteid selleks, et tõrjuda negatiivset, mida kujutleti toona kurjade vaimudena. Samuti pandi ehteid koos teiste esemetaga hauakambritesse, et surnuid kaitsta. 
Hakati teadvustama esemetes olevaid energiaid, hakati leituid kive ja metalle seostama mitmete elundite ja kehapiirkondadega ning neid kanti teiste hüvanguks. Hiljem hakati kive, metalle, sarvi, sulgi, luid jpt materjale kandma nende võime pärast meelitada ligi armastust, tervist, raha ja teisi eluks vajalikke asju.

SÕRMUSED
On ring, igaviku, ühtsuse, taaskehastuse ja universumi sümbol. Varem seostati sõrmust päikese ja kuuga. See oli KAITSEESE, MAAGILINE VALVUR, mis tõrjus oma katkematuse abil eemale negatiivsust.
Sõrmuseid peetakse siiani abielu ja teiste ühingute sümboliks, sest neid seostatakse igavikuga.
Kunagi olid kõik sõrmused maagilised või pühad.

Maagilises  mõttes annab sõrmuse kandmine sulle jõudu, energiat. Sõrmuse materjal ja visualiseerimine aga määravad, millist energiat see endas kannab.

KAELAKEED
Kaelakee on lihtsalt üks suur rõngas, mida kantakse kaelas. Selle mõjud ja kasutusalad on sarnased sõrmuste omadega. Et kaelaehteid kantakse sageli südame lähedal, võib neid kasutada tunnetega tegelemiseks või armastuse ligimeelitamiseks või tugevadamiseks.

Tänapäeva nõiakunstis kannavad naised kivist kaelaeheteid sageli selleks, et väljendada taaskehastumist ja jumalannat.
Kivist kaelaehte kandmine suurendab energiaid, sest ümbritsed (täidad) end nende mõjudega. Seega on kaelaehe palju võimsam kui ükski eraldi kasutatav kivi.

KÕRVARÕNGAD
Kõrvarõngaid kanti kunagi ka, et tõrjuda negatiivsust ja haigusi.
Aegade jooksul on maagilistel ja usulistel põhjustel augustatud enamus kehaosi. Augustatud kõrvad on sageli head nägemise parandamiseks, ühes smaragdidega on need eriti tõhusad. Kullast kõrvarõngaid kannavad need, kes soovivad ravida peavalusid, ehkki mõned ütlevad, et selleks tuleb kanda ühes kõrvas kuldset ja teises hõbedast kõrvarõngast.


Tulemused 1 - 8 / 43 | Leht 1 / 6