Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
AQUAMARIIN E-POOD >MUST OONÜKS, LIHVITUD, 1 tk
Lihvitud must oonüks kivid.
Mõõdud: ca 1-2 cm läbimõõduga. 
Väga hea maandav kivi. 
Oonüks on jõuduandev kivi, toetades mentaalse või füüsilise stressi puhul, kergendab energia keskendamist ja joondamist kõrgema väega. Edendab elujõudu, püsivust ja visadust. Kinnine kivi, mis aitab teil iseendaga nõu pidada, hoiab mälestusi asjadest, mis on kandjaga juhtunud. Leevendab kõikehõlmavaid muresid, õpetab targalt otsustama. 

Oonüks on must ahhaat, tihti viirutatud valgete joontega. Sagedasemad leiukohad asuvad Indias, Madagaskaril, Mehhikos ja Argentiinas. 

Oonüks soodustab vereringet ja parandab kuulmist. Tugevdab jalgu, küüsi, nahka ja juukseid, aitab juuste väljalangemise puhul. Soodne ka südame-, neeru-, põrna- ja närvitalitlusele. Vähendab apaatiat ja ülitundlikkust ilmamuutuste suhtes. Kiirendab operatsioonijärgset taastumist, hoides eemale võimalikud tüsistused. Leevendab kõrvavalusid. Asetatuna päikesepõimiku piirkonda, kosutab ta kõhunääret. Energiat koondav kivi, mis aitab haigustest üle saada.

Võitlevate, enesekindlate isiksuste kivi, mis aitab oma eesmärkidele kindlaksjäämisel koondada sisemist energiat, andes jõudu ja tugevust. Pakub kaitset ja kindlust rõhumiste ja negatiivsete mõjutuste korral, tasakaalustades nii keha kui vaimu. Oonüks kõrvaldab melanhoolia, annab jõudu ja aitab karmavõlgade puhul. Saadab tagasi rünnakute energia.


 

Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
MUST OONÜKS, LIHVITUD, 1 tk 20 0.65 EUR