Red Flute Cave, Punase Flöödi Koobas, HiinaRed Flute Cave, Hiina
Eesti English Русский
MIINIMUMARVE ON 13 EUR meie e-poes. 
(Saatekulu siia ei kuulu).

MEIE POES ON YONI MUNADE KOMPLEKTID.
RODOKROSIIT, ROOSA KVARST (SEOTUD ARMASTUSEGA JA EMOTIOONIDE TERVENDAMISEGA).
AVENTURIIN - VÄGA TERVENDAVA TOIMEGA, ROHELISE KIIRE MANIFESTATISOON.
JA TUGEVA, VULKAANILISE ENERGIAGA OBSIDAAN YONI MUNAD, MIS AITAVAD PEEGELDADA TAGASI NEEDUSTE ENERGIAT, MIS ON SEOTUD SEKSUAALSUSE JA LASTE SAAMISEGA.

TELLIMUSED ÜLE 39 EUR, ON EESTI PIIRES TASUTA.
SOOME SAATMINE ALATES 75
EUR TASUTA (SÕLTUB PAKI SUURUSEST).MAGNESIIT KUUL, Rahustaja ja Kehakaalu alandaja

AQUAMARIIN E-POOD >MAGNESIIT KUUL, Rahustaja ja Kehakaalu alandaja
Magnesiit kuul:
Läbimõõt: 5cm

Magnesiit loob sügavat rahu meditatsiooni ja lõdvestumisse, suurendab kujutlusvõimet. Stimuleerib armastust nii iseenda kui teiste vastu. Aitab väljendada tingimusteta armastust. Toob esile kõik enesepetmise vormid, aitab ära tunda alateadlikke mõtteid ja toetab positiivset ellusuhtumist. Harmoniseerib ajupoolkerasid.

Magnesiit ehk Valge Hauliit:
Nimetatakse "koduõnnistajaks", traditsiooniliselt maetakse krundi piiridel nelja ilmakaarde, aga ka siseruumis nelja lillepotti samal viisil. Väikesed tükid paigutatakse uste kohale.

Valge hauliit seostub luustiku ja hammastega ning vajalike mineraalide imendumisega kehas. Tugevdab kõikide põhiliste tervisega ja fitness'iga seotud tegevuste efekti. On kaitsekivi ka selles mõttes, et kaitseb kasutaja või ravitseja tervist ka siis, kui nad ise unustavad seda teha. Oluline komponent tervisekotikeses-amuletis.

Hauliit julgustab kõrgeid standardeid suhtlemises nagu ausameelsus, avatus ja vägivallatus. Sobib seega hästi perekondlikele kokkusaamistele ja töökohale, kus esineb lõhesid "kildkondade" vahel. Aitab leida vajalikke uusi lahendusi.

Valge hauliit julgustab lapsi, kes kardavad pimedas magada, toob rahuliku une. Meelitab hulkumakippuvaid kasse "lõkke ääres" püsima.

Efektiivne visualiseerimisprotsessides, kuna soodustab ühtaegu avatust vajadustele ja nende "maandamist" igapäevamaailma. Kaitseb ebasõbralike vaimolendite eest.

Laadimine: Aseta valgesse keraamilisse kaussi ja jäta kodu keskele õnnelike perekogunemiste ajal.

Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
Magnesiidist kuul 1 32.00 EUR