Red Flute Cave, Punase Flöödi Koobas, HiinaRed Flute Cave, Hiina
Eesti English Русский
MIINIMUMARVE on 14 eur meie poes. 
Saatekulu siia ei kuulu.


MEIE POES ON YONI MUNADE KOMPLEKTID.
RODOKROSIIT, ROOSA KVARST (SEOTUD ARMASTUSEGA JA EMOTIOONIDE TERVENDAMISEGA).
AVENTURIIN - VÄGA TERVENDAVA TOIMEGA, ROHELISE KIIRE MANIFESTATISOON.
JA TUGEVA, VULKAANILISE ENERGIAGA OBSIDAAN YONI MUNAD, MIS AITAVAD PEEGELDADA TAGASI NEEDUSTE ENERGIAT, MIS ON SEOTUD SEKSUAALSUSE JA LASTE SAAMISEGA.

TELLIMUSED ÜLE 39 EUR, ON EESTI PIIRES TASUTA.
SOOME SAATMINE ALATES 75
EUR TASUTA (SÕLTUB PAKI SUURUSEST).Kaltsiit-orhidee küünlalaus

AQUAMARIIN E-POOD >Kaltsiit-orhidee küünlalaus

Kaltsiit-orhidee (kollane kaltsiit) küünlalaus. Võimas kristall kodu energeetika parandamiseks ja depressiooni raviks.
Mõõdud: 10 x 9 x 5cm
Värvus: kollakas-punakas
Materjal: looduslik mineraal

Kaltsiit on tugev energiavõimendaja ja –puhastaja nii ruumis, kui kehas; aktiivne kristall, mis kiirendab arengut ja kasvu. Ühendab emotsioonid intellektiga, võitleb laiskusega, aidates inimesel muutuda energilisemaks kõikidel tasanditel. Rahustab meelt, stimuleerib taipamist ja virgutab mälu. Leevendab emotsionaalset stressi.

Kollane kaltsiit on suurepärane meditatsiooniks, vaigistab meelelist ärevust, sest maandab kõrgemad mentaalsed energiad füüsilisse maailma.

KALTSIIT on kaltsiumkarbonaat, paljudes värvitoonides läbipaistev kivi. Levinuimad vär-vid on roheline, värvitu, valge, roosa, kollane ja sinine. Läbipaistvat ja selget kaltsiiti kasutatakse optikaseadmetes. Peenike joon paistab läbi kaltsiidi vaadatuna kahekordsena.

Kaltsiiti kasutatakse masenduse ja emotsionaalsete šokkide ning traumade korral. Aitab väga hästi lõdvestuda. Rohelisel kaltsiidil on allergiavastane toime, ta leevendab ka liigesehaigusi.
Kaltsiit on heaks kaaslaseks neile, kes liiguvad suurte vaimsete muutuste poole. Ta kanaliseerib keha kõrgemate energiakeskuste valgust ja aitab mõista elu olukordi kui vaimseid õppetunde. Kaltsiit toob ellu rõõmu ja kergust ning tasakaalustab mehelikku ja naiselikku energiat. Ta aitab teadvusel meenutada minevikku ja tulevikus toimuvat ette aimata. Tugevate elamuste korral hoiab ta meele ja mõtted selgetena ning aitab sisemist rahu säilitada. Soodustab vabanemist hirmul põhinevatest mõttemallidest ja arusaamadest (eriti rohelise kivi kandmine). Kivi nihutab mõistuse poolt seatud piire, võimaldamaks intuitiivsel tarkusel teadvuseni jõuda. Läbipaistev kaltsiit on väga hea mõtluskivi.

Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
Kaltsiit-orhidee küünlalaus 0 23.00 EUR