Red Flute Cave, Punase Flöödi Koobas, HiinaRed Flute Cave, Hiina
Eesti English Русский
MIINIMUMARVE ON 13 EUR meie e-poes. 
(Saatekulu siia ei kuulu).

MEIE POES ON YONI MUNADE KOMPLEKTID.
RODOKROSIIT, ROOSA KVARST (SEOTUD ARMASTUSEGA JA EMOTIOONIDE TERVENDAMISEGA).
AVENTURIIN - VÄGA TERVENDAVA TOIMEGA, ROHELISE KIIRE MANIFESTATISOON.
JA TUGEVA, VULKAANILISE ENERGIAGA OBSIDAAN YONI MUNAD, MIS AITAVAD PEEGELDADA TAGASI NEEDUSTE ENERGIAT, MIS ON SEOTUD SEKSUAALSUSE JA LASTE SAAMISEGA.

TELLIMUSED ÜLE 39 EUR, ON EESTI PIIRES TASUTA.
SOOME SAATMINE ALATES 75
EUR TASUTA (SÕLTUB PAKI SUURUSEST).KRISTALLIST KOLJUD

AQUAMARIIN E-POOD > KRISTALLIST KOLJUD

Kristallkolju on inimkolju mudel, mis on tehtud kvartsist või mõnest muust mineraalist. Kristallkoljude suurus varieerub mõnest cm kuni inimkolju suuruseni välja või enamgi veel. Kolju vanus ei sõltu mitte niivõrd kolju nikerdamise ajast, kuivõrd kristalli enda vanusest. Kristallkoljud on enamasti seotud iidsete Mesoameerika kultuuridega, eriti mayade, nende kalendri ja ettekuulutustega.Kristall pealuud on võimsad vahendid, mis võivad meid teenida mitmel viisil. Juba tuhandeid aastaid - ehk alates inimkonna algusloost, on neid  kristalle kasutatud tervendamiseks, jõustamiseks ja kaitseks. Põlisrahvad ja šamaanid on tunnistanud, et kui kristallid on nikerdatud kujudeks, siis saavad neist võimsad tootemid või kaitsetalismanid. See on üks põhjustest, miks iidsetel aegadel lõigati välja kristallidest pealuid.

Kristallid ja kristallkoljud saadavad ja salvestavad energiat ja informatsiooni ning ka edastavad seda. On palju võimalusi, kuidas töötada nendega erinevatel eesmärkidel. Kui need pealuud on paigutatud teatud maatriks võresse, siis see aitab võimendada taotlusi.  Ka saad programmeerida oma kristallpealuid niimoodi, et nad loovad kaitsva võre sinu, sinu kodu või su töökoha ümber, mis tõrjub negatiivset energiat. Nende abil võib ka luua energiavõre, mis aitab sul oma soove manifesteerida. 

Pildil üks 13st iidsetest kristall pealuudest, nimega MAX. Kes on oma olemusest maaväline.
Ta kuulub Plejaadlaste-Siiriuse Allianssi.

Tulemused 1 - 8 / 25 | Leht 1 / 4