Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
AQUAMARIIN E-POOD >AAFRIKA VEREKIVIST KOLJU
Aafrika verekivist kolju.
Kaal 88 grammi.
Mõõdud: 5 x 4 x 3.5 cm.

See salapärane rohekas punaste täppidega kaltsedon on olnud kasutusel juba ligi 3000 aastat. Vanas Babüloonias kanti verekivi selleks, et alistada vaenlast, Vanas Egiptuses seevastu selleks, et avada uksi, murda sidemeid ning panna kiviseinu varisema.

Verekivi punaseid täppe seostati ka Kristuse või tema esimese märtri Stefanose veretilkadeks ning arvati, et see kivi kaitseb katkude, mürgituste ja kõige halva eest.

Kõige enam on aga läbi aegade kasutatud heliotroopi just verejooksude peatamiseks. Sageli kandsid seda kivi kaasas sõdurid, et vajadusel verekivi haavale surudes verejooksu peatada. Ehkki tollal peeti verejooksu peatumist maagiaks, võis mõju seisneda hoopiski jaheda kivi surves.

Ka naised sidusid sageli verekivi käele, et vältida nurisünnitust, hiljem aga reiele, et soodustada sünnitustegevust ning vältida sünnitusaegset verejooksu.

13. sajandil graveeriti verekividele kala või nahkhiire kujutisi - neid talismane kandsid maagid, et oma loitsusid väekamaks muuta.

Omadused:
Ka tänapäeval on heliotroop seotud vereloomega - siiski soovitatakse seda kasutada ennekõike vere korrashoidmiseks ning verehaigustest paranemisel. Nina vastu surutuna peaks verekivi ka täna olema efektiivne abivahend ninaverejooksu peatamiseks. Verekivi on samuti hea abivahend palaviku leevendamisel ning üldise tervisliku seisundi parandamisel. 

Verekivi annab oma kandjale muuhulgas ka julgust, aitab leevendada hirme ning vabastab vihast. Heliotroopi peetakse ka tarkuse ja vapruse sümboliks, kuna legendide kohaselt loob ta kandja ümber energeetilise kaitsevälja. Verekivi lisab oma kandjale ka elu- ja tahtejõudu ning muutab ta nii füüsiliselt, kui ka vaimselt aktiivsemaks.

Kuna heliotroobi võnked on aeglased, mõjub ta kõige efektiivsemalt just alumistele tšakratele maandades energiat, puhastades verd ning eemaldades blokeeringuid.

Seda kristalli on läbi ajaloo kasutatud ohtralt ka maagias - tavaliselt kohtus võitmiseks või seadustest tulenevate küsimuste ja probleemidega tegelemiseks. Väidetavalt aitab heliotroop ka vaadata minevikku ning tulevikku.

Rohelise värvi tõttu kasutatakse verekivi tihtipeale ka jõukuse ja külluse ligi meelitamiseks. Taskus, rahakotis või küllusenurgas verekivi hoidmine meelitab ligi materiaalset rikkust.
Tootevalikud:
Nimetus Laoseis Hind
AAFRIKA VEREKIVIST KOLJU 1 42.00 EUR