Red Flute Cave, Punase Flöödi Koobas, HiinaRed Flute Cave, Hiina
Eesti English Русский
MIINIMUMARVE ON 13 EUR meie e-poes. 
(Saatekulu siia ei kuulu).

MEIE POES ON YONI MUNADE KOMPLEKTID.
RODOKROSIIT, ROOSA KVARST (SEOTUD ARMASTUSEGA JA EMOTIOONIDE TERVENDAMISEGA).
AVENTURIIN - VÄGA TERVENDAVA TOIMEGA, ROHELISE KIIRE MANIFESTATISOON.
JA TUGEVA, VULKAANILISE ENERGIAGA OBSIDAAN YONI MUNAD, MIS AITAVAD PEEGELDADA TAGASI NEEDUSTE ENERGIAT, MIS ON SEOTUD SEKSUAALSUSE JA LASTE SAAMISEGA.

TELLIMUSED ÜLE 39 EUR, ON EESTI PIIRES TASUTA.
SOOME SAATMINE ALATES 75
EUR TASUTA (SÕLTUB PAKI SUURUSEST).ŠUNGIIT TOOTED

AQUAMARIIN E-POOD > ŠUNGIIT TOOTED

Šungiit on universaalne sorbent. Võimelt puhastada vett kahjulikest lisanditest pole šungiidil võrdseid. See absorbeerib oma pinnal 95% reostusest, kõrvaldab hägususe, ja annab veele allikamaitse.

Šungiit eemaldab veest raskemetallid, veetorude kolloidraua, nitraadid ja nitritid, pestitsiidid, dioksiinid, fenoolid, kloroorgaanilised ühendid, naftasaadused, radionukliidid,  viirused ja bakterid. Samaaegselt küllastub organism kasulike mikro- ja makroelementidega, neelates kahjulikke. Suure tulemuslikkusega kasutatakse šungiitvett kurgu, suu ja nina loputamiseks (angiini, parodontoosi, riniidi puhul).

Praeguseks on fullereene looduslike mineraalide seas leitud ainult šungiidis ja sellega seletatakse kivimi toimet mitmete hädade leevendamisel ja organismi värskuse säilitamisel.

Selgus, et kokkupuutes šungiidiga omandab vesi ravitoime. Šungiit struktureerib seda, andes edasi oma elektroinformatsioonilise matriitsi. See aitab töötada kõigil organismi bioloogilistel struktuuridel, kahjustamata terveid rakke. Fullereen osutus  võimsamaks ja pikatoimeliseks antioksüdandiks.

Šungiitvesi toimib organismile mitmeplaaniliselt. See avaldab valuvaigistavat ja põletikuvastast toimet. Selle bakteriaalsed omadused on unikaalsed, eksisteerib püsiv antihistamiinne toime.

Tänu oma raviomadustele aitab šungiitvesi  kõige mitmekesisemate põletikuhaiguste, allergiate, viiruslikke, naha-, liigese-, ainevahetushaiguste puhul. Aitab taastada immuun- ja energeetilist seisundit kroonilise väsimuse sündroomi korral.

Tõestatud on, et fullereenid takistavad arteroskleroosi teket ja arenemist. Veel üks huvitav fakt – šungiitvesi aitab pohmelli korral.
 
Šungiitvesi avaldab noorendavat toimet. Igapäevane pesemine tõstab naha elastsust ja toonust, vabastab väikestest marrastustest, ketendusest, tursetest. Šungiidi fullereenid taastavad naha koostise ja kiirendavad kudede regeneratsiooniprotsessi.

Šungiitveega loputamine tugevdab juuksejuuri, takistab kiilastumist ja juuste väljalangemist, annab neile sära ja siidisuse.

Šungiidi muster:

Venemaal teati šungiidi imelistest omadustes juba väga ammu, ainult seda ei nimetatud mitte šungiidiks, vaid kiltkiviks. Bojaaritar Ksenia Ivanovna Romanova saadeti Boriss Godunovi poolt Zaonežskisse, kus ta oleks pidanud hukkuma, kuid kohalike talupoegade soovitusel hakkas jooma imettoovast allikast ja selles suplema, pärast seda  mitte ainult ei tervenenud, vaid sünnitas 1596. aastal tulevase tsaari – Romanovite dünastia rajaja Mihhail Feodorovitši.

Peeter I, kes põdes neerukivitõve ja kannatas seedehäirete all, katsetas enda peal kiltkivi suurt jõudu, andis korralduse, et kivi antaks kaasa igale soldatile. Poltaava lahingu võitis Vene armee osaliselt tänu sellele kivile. 1709. aasta suvi oli põuane, veekogud kuivasid. Rootsi armee, kuningas Karl XII kaasaarvatud, kannatas sooltehäirete all ja kaotas kiiresti lahingvormi. Vene sõdurid jõid tsaari käsul ainult kiltkivil seisnud vett. Jäädes ellu, murdis vene sõjavägi rootslased.
 
Põhja-Venemaa, Karjala, Šunga asula. Aasta 1887. Siin anti sellele mõistatuslikule kivimile nimeks šungiit.


Šungiit puhastab vett praktiliselt kõikidest orgaanilistest ainetest, sh. ka nafta ja pestisiidid; paljudest metallidest ja mittemetallidest; bakteritest ja mikroorganismidest. 

 

Maakohtades piisab 30-60 kg šungiitkillustiku kaevu puistamisest, et puhastada vesi bakteriaalsest reostusest, nitraatidest, naftasaadustest, metallidest ning struktureeruda ümber vee molekulid.

SUNGIIDIVEE TEGEMINE:

 

Vee omaduste parandamiseks panna veenõusse paarsada grammi eelnevalt korralikult jooksva veega pestud šungiiti ja valada peale 2-3 liitrit vett. Vee ärakasutamisel lisada vett juurde. Kivi saab puhastada soola või soodaga. Vahetevaehl võid panna sungiidipuru õue kuu ja päikese energiatesse laadima. Siis on tal jälle jõudu sind aidata.

Pese korralikult kivipuru ära ennem kasutmist.


Šungiitvesi aitab neeru-, maksa-, sapipõiehaiguste puhul, leevendab kõrvetisi, aitab seedetrakti, luu- ja lihaskonna ja vegetatiivse närvisüsteemi häirete puhul. Vähendab allergilisi reaktsioone ja parandab organismi üldist toonust.